Iguana 2002 - Lakier hybrydowy 6ml29,90 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość

  • Dostawa od 0 zł Dostawa od 0 zł
  • Błyskawiczna Wysyłka 24h Błyskawiczna Wysyłka 24h
  • Na zwrot masz: 14 dni Na zwrot masz: 14 dni

Iguana 2002 (roboczo nazywana przez nas i Klientki PONY) wygląda jak grzywa jednorożca! Fiolet i zieleń to główne kolory jednak jak się przyjrzymy się, zauważymy również kolor niebieski i… i folię! Dziesiątki małych drobinek, odpornych na magnes!

Ta hybryda to mega hit! Połączenie wielu efektów (magnes pozwala na wiele szaleństw!) wraz z efektem 3D zapewnionym przez folię!

Magnetyczne lakiery hybrydowe to HIT! Przyznaj się, że też masz takie w swojej kolekcji. Gwarantujemy jednak, że takiego jeszcze nie widziałaś!

Ten magnetyczny lakier hybrydowy należy aplikować na jedną warstwę czarnej hybrydy.
Jedna warstwa lakieru magnetycznego Iguana 2002 wystarczy by zapewnić Ci super efekt.

Lakiery te charakteryzują się wysoką jakością i zaskakującą wręcz pigmentacją. Szybko, łatwo i przyjemnie – tak wykonasz z nimi manicure i pedicure.

By wykonać niesamowite efekty potrzebujesz minimum jednego magnesu (kliknij tutaj). Zobacz na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie jak wykonać niektóre zdobienia… ale pamiętaj – z tymi lakierami ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Miliony kolorowych drobinek zamkniętych w 6ml czarnych buteleczkach słuchają się Ciebie gdy za pomocą magnesu (jak czarodziejskiej różdżki) tworzysz wzory na powierzchni paznokci.

To nie wszystko! W tych lakierach ukryliśmy coś extra – drobne folie, które odbijają światło!
EFEKT WOW GWARANTOWANY!

0000003352

Specyficzne kody

Nowy produkt