Obsession Orange Gelique 6ml29,90 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość

  • Dostawa od 0 zł Dostawa od 0 zł
  • Błyskawiczna Wysyłka 24h Błyskawiczna Wysyłka 24h
  • Na zwrot masz: 14 dni Na zwrot masz: 14 dni

Wyjątkowa kolekcja lakierów hybrydowych marki NC Nails Company. Wysoka jakość i niesamowita pigmentacja sprawia, że praca stylistki staje się prawdziwą przyjemnością. Z nami poznasz świat kolorów, od najgorętszych odcieni lata do ciemnych i nostalgicznych kolorów zimy.

Kolor Obsession Orange to soczysty nasycony pomarańcz w klasycznym wydaniu. Energetyczna propozycja na lato, ale nie tylko. Wybór dla odważnych i zdecydowanych pań, które lubią przyciągać spojrzenia. Dzięki Obsession Orange będziesz wyglądać doskonale w upalne wakacyjne dni, a także podczas gorącej letniej imprezy na plaży.

Lakiery marki NC Nails Company to produkty profesjonalne, dzięki którym nail design nabiera nowego oblicza. Zawsze jesteśmy o krok przed innymi, wprowadzając najmodniejsze kolory sezonu. Czasem jesteśmy niepokorni i lubimy wyzwania, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz kolory niedostępne jeszcze nigdzie indziej.

Manicure hybrydowy stał się topowym zabiegiem w salonach kosmetycznych i jest tzw. “kropką nad i” do podkreślenia pięknej, kobiecej ręki. Lakiery marki NC Nails Company są w pełni bezpieczne i nie powodują alergii, a przy odpowiednim stosowaniu nie niszczą naturalnej płytki. Produkt usuwamy removerem lub specjalnymi frezami do manicure hybrydowego.

1765

Specyficzne kody

Nowy produkt